'Hová tűnt az energia?' pályázat - Díjazottak

Film - Első korcsoport

Iskola Város Helyezés Pályamű
Bem József Általános Iskola Balatonfüred I.
Veres Péter Általános Iskola Nagyhegyes II.
Komlóskai Ruszin Nemzetiségi ÁMK Általános Iskola Komlóska III.

Film - Második korcsoport

Iskola Város Helyezés Pályamű
Boros Sámuel Szakközépiskola, Szakiskola a Horváth Mihály Gimnázium és Szakképző Iskola Tagintézménye Szentes Díjazott

Energiatakarékosság pályázat - Díjazottak

Rajz - Első korcsoport

Név Iskola Város Kategória Helyezés Pályamű
Szilágyi Levente Petőfi Sándor Általános Iskola Hortobágy egyéni I.
Molnár Dóra Katalin Ságvári Endre Általános Iskola és AMI Tatabánya egyéni II.
Szabados Julianna Kálmán Lajos Óvoda Általános Iskola és Művelődési Ház Ménteleki Iskolája Méntelek egyéni II.
Komlósi Martin Rajeczky Benjamin Zeneiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Pásztó egyéni III.
Kozma Kitti Hunyadi János Általános Iskola Debrecen egyéni III.
Szilágyi Borbála Petőfi Sándor Általános Iskola Hortobágy egyéni III.
Takács Flóra, Szántó Noémi Darus Utcai Általános és Magyar- Német Két Tannyelvű Iskola Budapest csoportos I.
Balázs Boglárka, Bihari Ferenc, Bodor Nóra, Füstös Sára, Fűzfa Eszter, Jurkech Gábor, Karácsony Nelli, Kertész Boglárka, Kovács Anna, Köte Tamás, Nagy Gábor, Péntek Balázs, Pusztai Anna, Somogyi Hanna, Stofa Alex, Tóth Marcell, Varga Léna, Vass Péter Aquincum Általános Iskola Budapest csoportos III.

Rajz - Második korcsoport

Név Iskola Város Kategória Helyezés Pályamű
Bihari Virág Ilona Barcsay Jenő Általános Iskola Szentendre egyéni I.
Bozó Álmos Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Hódmezővásárhely egyéni I.
Urbán Dóra Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Tiszaújváros egyéni II.
Végh Renáta Irinyi József Általános Iskola Sinay Miklós tagintézménye Hajdúbagos egyéni II.
Hallgató Orsolya Barcsay Jenő Általános Iskola Szentendre egyéni III.
Kamarai József Irinyi József Általános Iskola Sinay Miklós tagintézménye Hajdúbagos egyéni III.
Riba Zsuzsanna Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium Ajka egyéni Különdíj
Horváth Patrícia, Kovács Kamilla Petőfi Sándor Általános Iskola Zalaszentbalázs csoportos Díjazott

Rajz - Harmadik korcsoport

Név Iskola Város Kategória Helyezés Pályamű
Csikós Nikolett Liska József Erősáramú Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium Jászberény egyéni I.
Májer Fruzsina Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Zalaegerszeg egyéni II.
Horváth Amália Egységes Módszertani Intézet Keszthely egyéni III.
Somogyi Tímea, Pintér Klaudia Szabolcs Vezér Gimnázium Pusztaszabolcs csoportos Díjazott